OTWARTE BETA TESTY: 6 -11 WRZEŚNIA
WYGRAJ KONSOLĘ XBOX ONE X,
TV 65” 4K I SŁUCHAWKI ASTRO!

OD 4 WRZEŚNIA – WCZESNY DOSTĘP DO BETY
OD 6 WRZEŚNIA – BETA OTWARTA DLA WSZYSTKICH


Battlefield V

Poprowadź swoją drużynę do zwyciestwa!

Battlefield V jest kolejną częścią bestsellerowej serii shooterów tworzonych przez należące do firmy Electronic Arts studio DICE. Produkcja została osadzona w realiach II wojny światowej i stanowi swoisty powrót do korzeni cyklu, a pojawiła się między innymi na platformie PC, PS4 i XONE. Akcję ukazano tradycyjnie z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Niezależnie od wybranego trybu gry w trakcie zabawy toczymy batalie na ogromną skalę, a do dyspozycji otrzymujemy rozbudowany arsenał, obejmujący zarówno znane z kart historii bronie, pojazdy i maszyny (pokroju czołgów i samolotów),
jak i tajne wynalazki.

W kampanii fabularnej dla pojedynczego gracza nie będziemy ograniczeni do zabawy w skórze jednego bohatera, gdyż - podobnie jak miało to miejsce w poprzedniej części serii - autorzy po raz kolejny zaserwują nam kilka odmiennych historii w ramach tak zwanych Wojennych Opowieści. Największą nowością w Battlefield V jest Combined Arms – kooperacyjny tryb dla czterech graczy, w którym wcielamy się w spadochroniarzy działających na tyłach wrogiej armii. Rozgrywka toczy się tu na proceduralnie generowanych mapach.

Jak zwykle, w Battlefield V na sprawdzenie czeka też multiplayerowy moduł oparty na różnych trybach rywalizacji. Jego najważniejszym elementem są ponownie Operacje, tutaj przemianowane na Grand Operations – długie, kilkuetapowe zmagania, w trakcie których realizujemy rozmaite zadania na zmieniających się mapach. Wcielamy się w żołnierzy reprezentujących rozmaite specjalizacje (takie jak medyk, zwiadowca, żołnierz wsparcia czy szturmowiec)
i uczestniczymy w starciach toczonych między innymi na terenie Afryki, Rotterdamu oraz Francji.