OTWARTE BETA TESTY: 6 -11 WRZEŚNIA
WYGRAJ KONSOLĘ XBOX ONE X,
TV 65” 4K I SŁUCHAWKI ASTRO!

OD 4 WRZEŚNIA – WCZESNY DOSTĘP DO BETY
OD 6 WRZEŚNIA – BETA OTWARTA DLA WSZYSTKICH


Zadanie konkursowe

Zadanie konkursowe polegało na nagraniu swojej najlepszej akcji z otwartej Bety gry Battlefield V. Nagrodą w konkursie był zestaw składający sie z konsoli XBOX ONE X, Telewizora SAMSUNG 65” 4K Ultra HD i słuchawek Astro A50.

Zobacz nagrody

W trakcie toczonych bitew udało Wam się wykonać całą masę niesamowitych akcji i zagrań, i to właśnie jedna z nich pozwoliła na zdobycie tego wyjątkowego zestawu nagród.

Co musieliście przygotować?
Aby wziąć udział w bitwie o nagrodę uczestnicy musieli nagrać krótki film nieprzekraczający jednej minuty z otwartej Bety Battlefield V, w którym zaprezentowali swoje najlepsze zagranie lub najbardziej interesującą akcję.

Jak należało zgłosić swoją pracę?
Krótkie wideo z rozgrywki należało umieścić w serwisie YouTube jako materiał publiczny, a link do nagrania wysłać na adres: konkurs@gry-online.pl w temacie wpisując: „Konkurs BFV Beta”.

Nie zapomnij!

Do wzięcia udziału w konkursach na GRY-OnLine konieczne jest posiadanie konta na GRY-OnLine.pl. Darmowy profil możecie założyć na stronie: https://www.gry-online.pl/rejestracja.asp
Nie zapomnijcie także o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”).

Na Wasze zgłoszenia czekaliśmy
do 20 września